Aktualności

Wystawa 10 -lecia

W niedzielę 16 lutego o godz. 9.00 odbyła się dziękczynna Msza Święta z okazji 10 - lecia istnienia Świetlicy. Msza sprawowana w intencji dzieci i ich rodzin, wolontariuszy oraz naszych darczyńców. Po Mszy zaprosiliśmy wszystkich chętnych do Świetlicy na wystawę prac i zdjęć ukazującą 10 lat naszego działania. 

 

Patrząc wstecz nie chce się wierzyć, że działamy już 10 lat! Ileż to dzieci w tym czasie miało okazję skorzystać z zajęć, ile wolontariuszy nam pomagało, ile zadań się podjęliśmy - trudno to zliczyć i zebrać w jedno, ale obiecujemy, że pokusimy się o takie statystyki i kiedyś je tutaj zamieścimy.  

Wracajac do 16 lutego, czyli dokładnie 3 dni przed 10 rocznica powstania Świetlicy, stwierdziliśmy, iż warto podziękować za ten czas - stad pomysł Mszy Świetej. Ponadto warto pokazać chętnym co się u nas działo - i tak powstała wystawa. Napracowaliśmy się ogromnie, jednak było warto. W tym dniu odwiedziły nas tłumy dzieci i ich rodzin oraz wiele innych osób ciekawych naszej 10 - letniej historii. W dniu tym odwiedził nas także p. Jan Bacza - dziennikarz portalu ox.pl. Dzięki jego obecności na portalu ox. pl ukazał się krótki materiał filmowy o naszej Świetlicy. Link do niego można znaleźć poniżej:

http://telewizja.ox.pl/wideo,25780,hermanice-dekada-swietlicy.html

Warto także wspomnieć, iż wszystkie obecne osoby miały także okazję spróbować pysznego tortu przedstawiającego logo naszego Stowarzyszenia upieczonego przez
p. Agnieszkę Kluz oraz innych wspaniałych ciast przyniesionych przez rodziców.

Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie wystawy oraz wolontariuszom, rodzicom i darczyńcom dzięki którym Świetlica istniała i istnieje bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY!!

Dodatkowe informacje