Aktualności

IV Wieczór Charytatywny

W sobotę 18 maja po raz czwarty nasze Stowarzyszenie zorganizowało "Wieczór Charytatywny" będący podziękowaniem dla wszystkich tych osób, które przez cały 2012 rok były wsparciem dla nas. I nie chodzi tutaj tylko o wsparcie finansowe, ale także o wszelką pomoc merytoryczną, własną pracę, zainteresowanie, życzliwość i każdą inną formę zaangażowania w nasze działania.

 

Wieczór rozpoczął się możliwością obejrzenia pięknej wystawy prac dzieci oraz przejrzeniu wszelkiego rodzaju albumów, kronik, katalogów i opracowań stworzonych przez dzieci.

Następnie po powitaniu wszystkich zebranych zaprezentowane zostały wszelkie działania podjęte przez Stowarzyszenie w roku 2012 roku. Prezentacja zawierała nie tylko fakty, ale także duża ilość zdjęć obrazujących wszystkie chwile, działania i przedsięwzięcia, w jakich braliśmy udział.

Kolejnym, jakże pięknym i uroczym, punktem naszego programu był występ Ani Paszek. Ania to bardzo utalentowana 7 latka, która zdobywa pierwsze miejsca w regionalnych i nawet międzynarodowych konkursach recytatorskich. Niesamowita i bardzo sympatyczna dziewczynka. Na naszym wieczorze Ania zaprezentowała wiersz Hanny Niewiadomskiej pt.: "Szklanka przechwalanka" oraz wiersz Wandy Mider "Starosć". Swoim występem podbiła serca publiczności i zebrała ogromne brawa.

Po Ani swoją twórczość zaprezentowało znakomite trio muzyczne Panowie Artur i Grzegorz Mentel oraz Marek Bojda. Ich nastrojowa muzyka wprawiła wszystkich w piękny nastrój i skłoniła do refleksji, odrywając na kilka dobrych chwil od codzienności.

Następnie Kazda zebrana osoba otrzymała naszego "Anioła Dobroci" oraz dzięki życzliwości panów Mentel i pana Bojdy ich płyty. Wszystko to w dowód wdzięczności za wsparcie i zainteresowanie losami Stowarzyszenia.

Ostatnim punktem "Wieczoru Charytatywnego" był wspaniały poczęstunek przygotowany przez p. Dorotę Mendrek. Poczęstunek, który cieszył nie tylko podniebienie, ale także oczy.

Cieszę się bardzo, iż osoby, które w tym dniu przyszły wspólnie z nami świętować wychodziły z uśmiechem na twarzy. Dziękuję za wszystkie miłe słowa i wyrazy uznania. Ze swojej strony zapewniam, że zrobię wszystko, aby7 dalej kontynuować wszystkie nasze działania.

Dziękuję także wszystkim tym, dzięki którym możliwe było przygotowanie tego wieczoru - wolontariuszom, p. Dorocie. To dzięki Wam działamy i robimy tyle dobrych rzeczy. Wolontariusze  dziękuję, ze jesteście!!

Dodatkowe informacje