Aktualności

Ferie

Na naszej Swietlicy ferie pełna para! Jesteśmy już po drugim dniu, przed nami jeszcze trzy :) Trzy dni zabawy i radości.

W tym roku nasze ferie przebiegaja pod hasłem "Ferie z zabawa". I mamy nadzieję, że faktycznie dzieci maja dużo zabawy!

Za nami pierwszy dzień, który minał na ustalaniu "Wycieczkowych zasad" oraz twórczości plastycznej. Młodsze dzieciaki tworzyły bałwanki wykorzystujac szereg różnych technik. Natomiast starsze dzieci projektowały nowy kombinezon dla Kamila Stocha i kolegów z drużyny :)

Dzisiaj natomiast byliśmy na kuligu w Wiśle Czarnem. Było cudownie!! Lekki mrozik, dużo śniegu, pędzace konie i jaaaazada. Dzieciaki roześmiane i zachwycone, rodzice nie mniej. Po blisko pół godzinnej jeździe zatrzymaliśmy się na postój, gdzie czekało nas pyszne jedzenie. Chleb ze smalcem, kiszone ogórki i kiełbaska samodzielnie pieczona nad ogniem. Smakowało chyba wszystkim! Kiedy już odpoczęliśmy i każdy zjadł ile mógł przyszedł czas na powrót. Tym razem droga minęla nam błyskawicznie. Chwilka i już byliśmy przy autobusie :)

Jakie atrakcje czekaja nas w następnych dniach?

Juto jedziemy do kina na seans bajki "Sing". Spotykamy się o 7.45, wracamy w okolicach godziny 13.00.

W czwartek czeka nas szaleństwo w sali zabaw "Leopark" w Bielsku.  Wyjeżdzemy o 11.00, wracamy w okolicach 15.00.

Natomiast w piatek jedziemy aż do Gliwic na największa wystawę Klocków Lego połaczona ze strefa zabawy, gdzie można nei tylko budować z klocków, ale i nimi malować lub pisać!

Mamy nadzieję, że każdy z tych dni dostarczy niezapomnianych, a przede wszystkim miłych wrażeń!

Dodatkowe informacje